Vücut Estetiği - Kolan Aesthetic

Vücut Estetiği

Anasayfa > Estetik > Vücut Estetiği

Vajinal Estetik

En bilinen terimlerden birisi vajinal rejuvenation,  yani vajinal gençleştirmedir. Bu terim labioplasti (iç dudakların küçültülmesi) ve vajinoplasti (vajinanın daraltılması) operasyonlarını tanımlar.

Lıposculpture

Liposculpture kelime olarak, yağlı dokunun alınarak düzeltilmesi, estetik açıdan şekil verilmesi manasına gelir. Bu yöntem dünyadaki en iyi ve en hızlı teknik olarak gösteriliyor.

Jinekomasti

Erkeklerde meme dokusunun büyümesi olarak özetlenebilen bir durumdur. Tek yada çift taraflı olabilir 13-15 yaşlarındaki erkek çocuklarında görülür ve %90 vakada bir kaç yıl içinde geriler.

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe ameliyatı, karın bölgesindeki fazla deri ve yağın alınarak karın ön duvarı kaslarının gerginleştirildiği bir cerrahi girişimdir. Karın germe ameliyatları mini karın germe ve total karın germe olarak ikiye ayrılır.

Kol Germe Ameliyatı

Bu ameliyat yaşın ilerlemesine ve kilo kaybına paralel olarak sarkan ve gevşeyen üst kol derisine uygulanan bir estetik cerrahi operasyonudur. Kol germe ameliyatı iz bırakan bir ameliyattır, kalacak izin hastaya çok iyi anlatılması gerekir.

Ameliyatsız İple Vücut Germe

Geleneksel tekniklerle kıyaslandığında, etkisinin daha yüksek olduğu ve iyileşme süresinin daha kısa olmasından kaynaklanan avantajlara sahiptir. Yan etkisi olmayan, vücut tarafından tümüyle eritilebilir.