Yüz Estetiği - Kolan Aesthetic

Yüz Estetiği

Anasayfa > Estetik > Yüz Estetiği

Burun Ameliyatı

Burun ameliyatı, estetik ve fonksiyonel nedenlerle tercih edilen bir cerrahi müdahaledir. Operasyon sayesinde burun şekli düzeltilir, solunum problemleri giderilir ve yüz hatları denge kazanır.

Dudak Büyütme

Dudak büyütme işlemi, dudakların daha dolgun ve çekici bir görünüme sahip olmasını sağlayan estetik bir uygulamadır. İşlem dolgu maddelerinin dudaklara enjekte edilmesi yoluyla gerçekleştirilir.

Göz Kapağı Operasyonu

Göz kapağı düşüklüğü, torbalanma sorunlarına çözüm sunan bir estetik cerrahi prosedürdür. Operasyon sayesinde göz çevresindeki sarkmalar giderilir ve daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kepçe Kulak

Kepçe Kulak, hassas ve dikkatli bir şekilde geliştirilmiş bir estetik cerrahi prosedürüdür. Kulak kepçesinin şeklini düzelten ve istenilen görünüme kavuşturan özel bir ip tekniği ile uygulanmaktadır.

Yüz Germe

Yüz Germe Operasyonu, genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenler için ideal bir çözümdür. Doğal ipler kullanılarak uygulanan bu yöntem, ciltte sıkılık ve gençlik etkisi yaratır.

Kaş Germe

Doğal ve etkili bir yöntemle kaşları daha kalkık ve genç gösteren bir güzellik uygulamasıdır. Kaşların sarkıklığını gidererek yüz hatlarını belirginleştiren bu işlem, kalıcı sonuçlar sağlar.

Yağ Transferi

Yağ Transferi, vücutta istenmeyen yağların alınıp, ihtiyaç duyulan bölgelere enjekte edilmesini sağlayan bir estetik prosedürdür.