Dudak Büyütme - Kolan Aesthetic

Dudak Büyütme

Anasayfa > Estetik > Yüz Estetiği > Dudak Büyütme

Dudak Büyütme

Dudaklar yüzümüzün estetik görünüşünde önemli bir yere sahiptir. Doğuştan ince dudaklı olunabileceği gibi, sonradan ilerleyen yaşın verdiği deformasyonlardan ötürü, dudaklarda çökme, dudak kıvrımlarında ve kenarlarında ince çizgilerin oluştuğu görülür. 

Dudak büyütme operasyonları bu tarzda gelişen dudak sorunlarına büyük oranlarda çözüm sağlayarak, dudakların orantılı bir şekilde yüze uyumlu hale gelmesine yardımcı olurlar. Dudakları arzu edilenden daha ince olan kişilere, dudakları büyütme amacıyla yapılır. 

Dudak kalınlaştırma, dudağın kırmızı kısmına şekil verilmesiyle ya da dudağa çok ufak kesilerden dolgu maddelerinin dudağa yerleştirilmesi ya da enjeksiyonu ile yapılabilir. Son yıllarda daha ağrısız ve çabuk iyileşen bir yöntem olduğundan geçici dolgu maddelerinin enjeksiyonu ile dudak kalınlaştırma daha sık yapılır hale gelmiştir.

Bu yağ transferi sistemi ile vücudunuzun uygun görülen bir yerinden alınan yağlı doku, dudaklarınıza transfer edilir ve bu şekilde dolgun dudaklara kavuşabilir ve ağız çevresindeki ince kırışıklıkların azaldığını gözlemleyebilirsiniz.